Dołącz do Programu Ogólnopolska Karta Seniora!

Ogólnopolska Karta Seniora to nie tylko karta zniżkowa, ale forma aktywizacji Seniorów.

Pomysłodawcą i organizatorem Programu jest Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, które od 15 lat zajmuje się ogólnopolskimi działaniami pro-seniorskimi. 

Poprzez Program Ogólnopolskiej Karty Seniora, Stowarzyszenie MANKO zmienia wizerunek osób 60+ w oczach społeczeństwa, mediów i przedsiębiorców. 

Ogólnopolską Kartę Seniora posiada już ponad 550 000 Seniorów w Polsce i za granicą, a honoruje ponad 3100 firm.

Czym jest Program Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może zostać członkiem wspierającym Stowarzyszenia i otrzymać własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury. Zniżki przy okazaniu Ogólnopolskiej Karty Seniora sięgają od 10 do 50%, a na wyjeździe do sanatorium można zaoszczędzić nawet do 300 zł.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora. Każdy z Was może otrzymać taką kartę, ale także zostać jej ambasadorem, pozyskując firmy, które będą udzielać zniżek dla jej posiadaczy.

Opłata członkowska w Klubie i Programie Ogólnopolska Karta Seniora wynosi kolejno: 35 zł za rok oraz 50 zł za dwa lata. 

Z opłaty członkowskiej zwolnieni są seniorzy mieszkający w samorządach zrzeszonych w ramach Programu Gmina Przyjazna Seniorom.

Lista Gmin Przyjaznych Seniorom dostępna jest pod linkiem: https://glosseniora.pl/miasta-przyjazne-seniorom/

Pamiętaj, że poprzez Ogólnopolską Kartę Seniora wspierasz Organizację Społeczną Pożytku Publicznego (OPP) non-profit, a tym samym fundusz wsparcia samotnych i oszukanych Seniorów. 

Więcej szczegółów na https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/